• baner_strona_1.jpg
  • baner_strona_2.jpg
  • baner_strona_3.jpg
  • baner_strona_4.jpg
 

Aranżacje ślubne

Kwiaty towarzyszą nam przez całe życie... Nie może ich zabraknąć w chwili, gdy wstępujemy na nową drogę życia. Podejmując się florystycznej oprawy ślubu, zawsze mam na względzie upodobania osób, którym dekoracje mają służyć. Cieszy mnie fakt, iż coraz bardziej doceniana jest rola kwiatów w oprawie ślubnej uroczystości.

 

thumb aranzacje slubne - bukiety Bukiety ślubne, przypinki - Najistotniejszy element dekoracji ślubnej, który w całości dostosowany jest do indywidualnych potrzeb młodej pary. Są osoby, które widzą się tylko w bardzo bogatej kwiatowej oprawie, inne wolą minimalizm. Jedni chcą by otaczały ich kompozycje klasyczne, inni porywają się na nowatorskie eksperymenty. W każdym wypadku ważny jest całościowy charakter uroczystości: stroje pary młodej, pojazd, jakim pojedzie ona do ślubu, styl kościoła, w którym odbędzie się ceremonia oraz wnętrze weselnego lokalu. Dobrze jest, jeśli kwiaty użyte w ślubnej wiązance pojawią się również w pozostałych dekoracjach tworząc spójną, przemyślaną całość.
thumb aranzacje slubne - kosciol Dekoracje kościoła – przy dekorowaniu kościoła najważniejsze jest oddanie charakteru miejsca uroczystości, w którym odbywa się ceremonia. Kompozycje kwiatowe i dekoracje materiałowe mają uświetniać szczęśliwy i wzruszający moment dla dwojga kochających się osób ... wejścia na nową drogę życia.
thumb aranzacje slubne - auta Dekoracje aut - kompozycje kwiatowe na samochodzie, którym młoda para pojedzie do ślubu mają zachwycać swoim pięknem i wyróżniać z pośród szeregu jadących aut.
thumb aranzacje slubne - sale Dekoracje sal weselnych – łączące wszystkie powyższe elementy aranżacji ślubnej. Najważniejsze w tym wszystkim jest oddanie charakteru i wyjątkowości miejsca, w którym odbędzie się wesele.
thumb aranzacje slubne - bizuteria Biżuteria florystyczna – wybierana przez osoby lubiące oryginalną i jednocześnie niepowtarzalną biżuterię. Kompozycje kwiatowe na ciele Pani Młodej to nie tylko upięcie we włosach, ale również fantazyjna biżuteria na szyję, rękę, także welon i suknię kolorystycznie dostosowana do całości aranżacji ślubnej.

 

ZOBACZ GALERIĘ

 

Copyright 2012 Deco Flores. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www