• baner_strona_1.jpg
  • baner_strona_2.jpg
  • baner_strona_3.jpg
  • baner_strona_4.jpg
 

Dekorujemy nasz dom kwiatami

Aby nasz dom stał się przytulny nie wolno nam zapomnieć o dekoracjach jakimi są kwiaty. Dzięki swojej różnorodności nasza przestrzeń nabiera koloru i wyrazistości. Kwiaty cięte, doniczkowe czy kompozycje kwiatowe z pewnością nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru.

 

Pomieszczenie, które chyba wszyscy lubią najbardziej to kuchnia. To tu nie tylko przyrządzamy i wspólnie spożywamy z rodziną posiłki ale często podejmujemy gości. Warto przyozdobić nasze parapety, półki czy stół różnorodnymi kwiatami ciętymi lub doniczkowymi.

  kuchnia  

Salon i sypialnię dekorujemy w kwiaty nie tylko po to by cieszyły nasze oczy swoim pięknem ale również ze względów zdrowotnych. Nie od dziś wiadomo, że kwiaty doniczkowe małe czy duże oczyszczają nasze powietrze. Warto poszukać takich, które szczególnie nadają się do pomieszczeń w którym śpimy np. skrzydłokwiat, storczyk, grubosz drzewiasty, aloes, które znajdą Państwo w Pracowni DecoFlores.

   

Łazienka to miejsce, które wygląda atrakcyjnie nie tylko dzięki pięknym akcesoriom łazienkowym. Warto udekorować jej sterylny charakter doniczką z kwiatami, która sprzyja relaksowi. Rośliny może umieścić na parapecie jak również półkach czy szafkach, a w przypadku dużej łazienki w ozdobnej doniczce na podłodze. W tym pomieszczeniu możemy hodować prawie wszystkie rośliny, ważne by z łazience znajdowało się okno dzięki któremu kwiaty będą miały dostęp do światła dziennego i nie będą miały bliskiego dostępu do wody. Jeśli posiadamy łazienkę bez okno warto co parę dni przenosić kwiat w jasne miejsce.

  

Innym rozwiązaniem dla pomieszczeń bez okien są kompozycje sztuczne, które wykonamy specjalnie dla Państwa.

 

Jeśli chcesz udekorować dom, mieszkanie, biuro lub inne pomieszczenie, a nie masz pomysłu i wiedzy, które kwiaty pasują do danego wnętrza zgłoś się do nas. Wystarczy, że opiszesz nam dane miejsce i opowiesz o swoich oczekiwaniach, a w zamian otrzymasz propozycję kwiatów doniczkowych, ciętych czy gotowych kompozycji, które idealnie wpasują się w daną przestrzeń.

gabinet    

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska, gdzie znajda Państwo bogaty wybór kwiatów ciętych i doniczkowych. Służymy radą w wyborze odpowiednich roślin do danego pomieszczenia.

 

Przypominamy o możliwości zamówienia kwiatów telefonicznie z dowozem pod wskazany adres.

 

 

Copyright 2012 Deco Flores. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www