• baner_strona_1.jpg
  • baner_strona_2.jpg
  • baner_strona_3.jpg
  • baner_strona_4.jpg
 

Lepsza jakość powietrza w domu dzięki odpowiednim roślinom.

Kwiaty, umieszczane przez nas w pokoju, kuchni czy łazience są rozwiązaniem nie tylko dekoracyjnym. Coraz częściej mówi się o tym, że niektóre rośliny mają bardzo dobry wpływ na jakoś powietrza w naszym domu.

 

Oczyszczają pomieszczenia z nieprzyjemnych zapachów i przyczyniają się do tego aby w danym pomieszczeniu występowało czyste powietrze.

 

Poniżej przedstawiamy listę kilku roślin, w które warto się zaopatrzyć gdyż wpłyną one korzystanie na nasz organizm kiedy śpimy a dodatkowo mogą być wykorzystane jako środek leczniczy czy kosmetyk.

 

Aloes

W sypialni polecamy postawić doniczkę z aloesem który filtruje powietrze z zanieczyszczeń, nawilża je i produkuje nocą tlen.

 

Storczyk

Kolejną rośliną w jaką warto jest się zaopatrzyć jest storczyk. Dzięki swojej różnorodności są one przepiękną ozdobą ale co ważne mają właściwości nawilżające i oczyszczające powietrze a ponadto dotleniają nocą sypialnię.

 

Poprawiają koncentrację, zmniejszają stres i dolegliwości sezonowe oraz przyspieszają gojenie.

 

Skrzydłokwiaty

Rośliną, która oczyszcza powietrze z toksycznego acetonu, benzenu czy dwutlenku węgla jest skrzydłokwiat.

 

Grubosz drzewiasty

Grubosz drzewiasty to kolejna roślina, którą warto umieścić w naszej sypialni. Nie tylko oczyszcza powietrze ale dodatkowo jej sok możemy wykorzystać do celów leczniczych.

 

Zapewnijmy sobie i pozostałych domownikom lepsze warunki mieszkaniowe zaopatrując się w rośliny, które nie tylko wizualnie będą cieszyć oczy dekorując nasze pomieszczenia ale również pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie i samopoczucie.

 

Copyright 2012 Deco Flores. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www